On-line registrace do NLP kurzů. Využijte slevy za včasnou rezervaci.

Každý sudý čtvrtek v měsíci zde zveřejníme alespoň jednu nabídku (výcvik, kurz, koučování atd.), kterou v rámci akce "HAPPY THURSDAY" můžete - exkluzivně pouze během 24 hodin tohoto vybraného dne - objednat se slevou až 30%

Archiv kurzů NLP 01/1970 - 01/2020

ITA NLP certified BODY MIND WORK edumenu.cz

New Code NLP - Praha

Tento kurz již proběhl 2.-4.11.2016

Tento kurz je součást certifikované série tématických akademií v rámci akreditovaného centra NLP.

Výcvik New Code NLP je novinkou v ČR a SR a nabízí naprosto nové techniky a možnost aplikace NLP na sebe sama. Absolvování tohoto kurzu vám zajistí mezinárodní certifikaci New Code NLP Practitioner. Získáte kompletní materiály New Code NLP, praktické zkušenosti z využití těchto technik na sobě a detailní ústní a písemnou zpětnou vazbu během celého výcviku.

New Code NLP byl navržen tak, aby aktualizoval "Classic Code" a umožnil absolventům výcviku rychlou a jednoduchou aplikací NLP na sebe sama. Nové techniky a hry výrazně podporují změnu, která navíc nastává na několika úrovních. New Code NLP se neustále vyvíjí, v tomto kurzu získáte vždy nejnovější a nejaktuálnější postupy pro vytváření změn.

Výcvik je určen pro ty, kteří se chtějí neustále zdokonalovat a vzdělávat a chtějí být certifikováni Johnem Grinderem a Carmen Bostic St Clair, kteří techniky New Code sami vyvinuli. Budete mít možnost sledovat ukázky nových technik a osobně prožít každou z nich jak v roli účastníka, tak v roli kouče.

Aktivní ovlivňování svého stavu mysli a osobní kongruence jsou klíčem k maximálnímu výkonu v jakékoliv oblasti života. Techniky a procesy v New Code NLP jsou určeny k vytvoření stavu dokonalosti a pomohou vám i vašim klientům vytvářet změny na hluboké úrovni s cílem podpořit větší výběr a dát vám více možností.

Certifikace New Code NLP se mohou zúčastnit pouze absolventi kurzu NLP Premier Practitioner.

NLP Premier Practitioner 2019 NLP Premier Practitioner Brno 2019 NLP AKADEMIE NLP academy in english Prague

BL ModelLumina Learning