On-line registrace do NLP kurzů. Využijte slevy za včasnou rezervaci.

NLP s hypnózou

Tento kurz již proběhl 29.9.2022

Tento kurz je součást certifikované série tématických akademií v rámci akreditovaného centra NLP.

Buďte mezi prvními, kteří využijí zcela nového výcviku NLP s hypnózou, který vás naučí ty nejlepší a nejefektivnější metody navození a prohloubení transu a provedení rychlých změn. Přitom neklademe důraz na to, aby se studenti učili rozpoznávat ztracený princip Miltona Ericksona – vždyť každá osobnost je jedinečná individualita!

Z jakého důvodu si vybrat kurz NLP s hypnózou?

Výcvik NLP s hypnózou kombinuje genialitu Neuro-lingvistického programování s Ericksoniánskou konverzační hypnózou. Absolvent se naučí rozeznávat mikro změny v klientově verbální i neverbální komunikaci a je pak schopen vytvořit mentální mapu unikátního nevědomého programování každého klienta. Síla klientovy nevědomé mysli je v maximální míře aktivována, když mu zpětně nabídneme taková individualizovaná řešení, která využívají jak konverzační, tak i Ericksoniánskou hypnózu a NLP.

Ideální pro všechny, kteří se zajímají zároveň o hypnózu i o Neuro-lingvistické programování a chtějí oboje umět velmi účinně aplikovat na klienta.

Obsah výcviku

1. Jak číst lidskou mysl
Jak číst lidskou mysl rozpoznáním nevědomého programování zřejmého z mikro změn, jež se dají vyvodit z řeči těla. Problémy jsou výsledkem určitých spouštěčů chování, které vyplývají z různých typů myšlení a nevědomého programování.

Lidé vyhledávají NLP Practitionery a hypnoterapeuty většinou ve snaze přeprogramovat nevědomí poté, co jejich vlastní kognitivně-behaviorální přístup selhal.

Všechny typy myšlení provázejí mikro změny a signály čitelné z řeči těla. Naučíte se, jak číst lidi, jak se ptát a získávat odpovědi, které rozkryjí skryté podprahové zprávy, jež jsou přítomny v klientově verbální i neverbální komunikaci. Naučíte se to rovněž využít k tomu, abyste vytvořili mentální mapu unikátního nevědomého programování daného člověka.

2. Trénink konverzační hypnózy a jak programovat nevědomou mysl
Trénink konverzační hypnózy v sobě zahrnuje pochopení psychologie přesvědčování. Poté, co se naučíte vytvořit mentální mapu unikátního nevědomého programování daného člověka, budeme se věnovat dovednostem profesionální komunikace, tak abyste byli schopni předat každému klientovi unikátní podprahové poselství.

Umění přesvědčovat je tu proto, aby uzpůsobilo skrytou hypnózu a sugesci tomu, jak změnit přesvědčení v nevědomí, tak aby klient prožíval pozitivnější řeč těla – takovou, která je prostá negativních emocí a řeči těla zřejmé ze sekvence původního problému.

3. Hypnotická indukce využívající Ericksonovských hypnotických technik
Naučíte se rovněž Ericksonovské techniky hypnotické indukce. Zjistíte, že používání hypnotických scénářů brání procesu hypnotické indukce, a získáte schopnost rozpoznat příznaky hypnotického transu prostřednictvím určitých znaků řeči těla. Vytvoříte si důvěru při hledání svého vlastní stylu hypnotické indukce.

4. NLP techniky pro navození tranzu a změn u klienta
Poznáte, jakým způsobem NLP kóduje jednotlivé formy vedení rozhovoru Miltona Ericksona do tvz. Miltonovských jazykových vzorců a jak je prakticky využívat v konverzační hypnóze. Naučíte se navozovat hluboký rapport u klienta pomocí pokročilých verzí matchingu a mirroringu. Získáte schopnost rozpoznat limitující přesvědčení u klienta a změnit ho pomocí NLP technik a pokročilých jazykových vzorců.

BL ModelLumina Learning