On-line registrace do NLP kurzů. Využijte slevy za včasnou rezervaci.

Každý sudý čtvrtek v měsíci zde zveřejníme alespoň jednu nabídku (výcvik, kurz, koučování atd.), kterou v rámci akce "HAPPY THURSDAY" můžete - exkluzivně pouze během 24 hodin tohoto vybraného dne - objednat se slevou až 30%

NLP Practitioner pro STUDENTY

Termín začátku: 17.-18.7.2020 Cena za modul:
od 2500,- Kč bez DPH
Lokalita / jazyk: Česko / CZ
Počet modulů: 4

Tento kurz je součást certifikované série tématických akademií v rámci akreditovaného centra NLP.

Výcvik NLP Practitioner pro studenty zahrnuje obsahově kompletní mezinárodně certifikovaný výcvik Neuro-lingvistického programování. Svojí formou, zaměřením a vedením jednotlivých technik je však přizpůsoben potřebám dnešních studentů středních a vysokých škol.

Obsah výcviku

Základní modely a principy NLP

 • NLP komunikační model – základní struktura NLP, která ukazuje, jak lidé získávají, zpracovávají a předávají informace a jakým způsobem můžeme pomocí NLP měnit své vnímání okolního světa a naše reakce na něj.

 • Rapport - technika pro nalaďování se na druhou osobu pomocí verbální a neverbální komunikace. Praktická aplikace do interakcí s druhými osobami např. při zkouškách, pohovorech.

 • Kalibrace - čtení neverbálního chování a očních pohybů u druhých osob, které pomáhá pochopit reakce ostatních lidí a identifikovat nesrovnalosti v komunikaci.

 • Reprezentační systémy – pochopení toho, jakými kanály primárně přijímáme, zpracováváme a předáváme informace a jak zjistit preferovaný reprezentační systém u sebe i u druhých lidí. Využívá se pro jednodušší zapamatovávání informací.

 • Submodality - struktury vnitřních reprezentací a jejich použití při změně vnitřního nastavení např. na odstraňování prokrastinace.

Jazykové modely

 • Meta Model jazyka - strukturované koučovací otázky, které pomáhají myslet "out of box". Jejich aplikace je možná i v rámci sebe-koučování.

 • Milton Model jazyka - původně hypnotické jazykové vzorce s využitím v běžném životě, např. při prezentaci či osobním jednání, pomáhají zaměřovat pozornost druhých osob požadovaným směrem. Jejich použití je možné i v psaném textu či v reklamě.

NLP Techniky

 • Landscape - transakční koučovací NLP technika pro efektivní stanovení cílů ve formě SMARTEP a definování konkrétní cesty a kroků pro jejich dosažení. V rámci výcviku se aplikuje do karierní cesty (výběr zaměření studia či budoucího povolání) či dalšího využití NLP v osobním životě.

 • Neurologické úrovně - transformační koučovací NLP technika, která pomáhá odstranit limitující negativní přesvědčení a nastavit svoji mysl na dosažení požadovaného cíle.

 • Pozice vnímání - technika pro přípravu na jednání s druhými osobam, např. na prezentace, zkoušky, výběrová řízení, či na pochopení minulých konfliktních situací a jejich další eliminaci.

 • Kotvení - techniky na ovládání pocitů v jednotlivých situacích; tvorba nových kotev a odstranění starých a nevyhovujících kotev. Vytvoření kotev pro rychlé zklidnění a soustředění, např. při zkouškách, testech.

 • Kruh dokonalosti - technika na změnu pocitů a ovládání nechtěných emocí, např. pro odstranění nervozity před prezentací, stresu a obavy při zkouškách. Používá se v rámci mentální přípravy při studiu.

 • Map Across - technika na změnu vnitřního nastavení, např. na to začít mít něco rád či přestat mít něco rád. Využívá se při prokrastinaci či začátku.

 • Visual Squash - technika na vnitřní konflikt, tj. rozhodování se mezi více variantami, např. při volbě školy, předmětů, pracovního zaměření.

 • Rychlá léčba fobie - technika na odstraňování strachů, fobií a negativních vzpomínek na minulé události. Používá se na změnu vzpomínek na minulé negativní události tak, aby nás tyto události nijak neovlivňovaly.

Celý výcvik je sebe-zkušenostní, takže kromě znalosti a procvičení vedení jednotlivých NLP technik si účastníci zpracují a vyřeší své konkrétní situace.

Součástí výcviku a ceny je získání mezinárodního certifikátu NLP Practitioner.

Výcvik je určený pro studenty středních a vysokých škol s minimálním věkem 15 let. Student se musí prokázat platnou ISIC kartou.

NLP Practitioner se skládá z 6 výcvikových dní rozdělených do 3 modulů, které zahrnují jak teoretické poznatky a praktické aplikace na sebe sama i na druhé osoby a 1 dne certifikace.

on-line rezervace

Závazná přihláška do kurzu

Rezervace modulů

 termínnázevcena bez DPH
17.-18.7.2020 Modul I.5800,- Kč
31.7.-1.8.2020 Modul II5800,- Kč
21.-22.8.2020 Modul III5800,- Kč
29.8.2020 Certifikace2500,- Kč

Údaje pro fakturaci

Objednavatel

Pro případ, že se neshoduje s účastníkem.

* Na zadaný e-mail budou zaslány údaje pro platbu kurzu.

Fakturační adresa

Poštovní adresa

Pouze pro případ, že je jiná než fakturační.

Promo kód:

Mám zájem o odběr novinek a zajímavých nabídek formou newsletteru.
Beru na vědomí a souhlasím s obchodními podmínkami společnosti.

NLP modulový výcvik - PRAHA - 2020 NLP premier practitioner - BRNO - 2020 NLP individuální výcvik NLP academy in english Prague

BL ModelLumina Learning