On-line registrace do NLP kurzů. Využijte slevy za včasnou rezervaci.

Každý sudý čtvrtek v měsíci zde zveřejníme alespoň jednu nabídku (výcvik, kurz, koučování atd.), kterou v rámci akce "HAPPY THURSDAY" můžete - exkluzivně pouze během 24 hodin tohoto vybraného dne - objednat se slevou až 30%

Archiv kurzů NLP 01/1970 - 07/2020

ITA NLP certified BODY MIND WORK edumenu.cz

Místo konání NLP kurzů - PRAHA Prvního pluku 347/12a, 186 00 Praha 8 – Karlín

NLP Sport Practitioner Certifikace

Tento kurz již proběhl 7. - 8. 3. 2014

Tento kurz je součást certifikované série tématických akademií v rámci akreditovaného centra NLP.

Stále více lidí si uvědomuje, že výkony sportovců - profesionálních i amatérských - závisí na tom, jak dokážeme ovlivnit svoji mysl. Většina nejlepších sportovců potvrzuje, že právě psychická stránka při sportu tvoří rozdíl mezi tím, zda se stanete vítězem, nebo ne.

NLP Sport Practitioner je určen jak pro sportovce, tak pro osoby, které jim pomáhají a podporují je ve zvyšování výkonu, jako jsou koučové, trenéři, rodiče, partneři apod.

Celý výcvik je realizován jako sebe-zkušenostní a zahrnuje v sobě kromě teoretických přístupů NLP ve sportu především jejich praktickou aplikaci na jednotlivé typy sportů, a také konkrétní příklady využití NLP u vrcholových sportovců a jejich příběhy o změně výkonnosti s tím spojené.

Součástí výcviku jsou praktické aplikace a zkušenosti vrcholových sportovců s využitím nastavení mysli a NLP jak pro sebe, tak v roli kouče pro klienty z řad sportovců.

Lektoři výcviku:

Michaela Carter – lektor a kouč, který ve své praxi využívá technik NLP a celostního psychosomatického přístupu. Pracuje převážně s výkonnostními sportovci, zejména golfistmi a dětmi. Přednáší pro sportovní trenéry a rodiče malých talentovaných sportovců. Nejčastější témata, se kterými její klienti přicházejí, jsou ztráta motivace, nesoustředěnost, strach před sportovním výkonem, nedostatek sebevědomí, negativní vizualizace, potřeba změny vlastních návyků a přesvědčení, odstranění negativních kotev a další. Absolvovala řadu výcviků v NLP, somatickém koučování a emočním tréninku. Měla možnost účastnit se workshopů nejrespektovanějších golfových koučů světa.

David Carter – mentor a golf kouč. David se golf naučil úplně sám cestou modelování, a bez pomoci trenéra se dostal až na pomyslný vrchol – mezi 100 nejlepších golfistů světa a na nejvyšší evropskou golfovou soutěž European Tour, kde se udržel dlouhých 15 let. Po ukončení hráčské kariéry před pěti lety nastartoval kariéru novou, a to jako kouč a mentor. Absolvoval výcvik nejdetailněji zpracované metodiky golfového švihu zvané The Golfing Machine, strávil týdny s nejrespektovanějšími trenéry světa, aby odpozoroval tajemství jejich úspěchu a naučil se jej. Objevil ale tajemství mnohem větší – své vlastní, které tkví v načerpaných znalostech, jako je biomechanika, techniky koučinku a NLP, a v osobní zkušenosti hráče, který se dostal na vrchol úplně sám. Mezi Davidovy svěřence patří špičky českého profesionálního i amatérského golfu; před několika měsíci začal spolupracovat i s Romanem Šebrle, kterému pomáhá v jeho cestě mezi golfové profi hráče. David Carter se zúčastní posledního výcvikového modulu, kde předvede využití technik NLP v praxi, a to právě se svým klientem Romanem Šebrle. Kromě toho, že účastníci uvidí Davida při práci s klientem, budou mít zároveň příležitost položit Davidovi i Romanovi otázky týkající se jejich zkušeností a praxe z tréninků.

Garant výcviku

Ing. Jitka Ďuricová – certifikovaný trenér a lektor NLP, lektor pro oblast obchodních dovedností, leadershipu a soft-skills, systemický kouč. Kromě NLP výcviků, kterým se primárně věnuje, se zaměřuje i na manažerské dovednosti, komunikaci, motivaci, prezentační dovednosti a další specializovaná školení. NLP výcviky absolvovala v NLP Academy UK, a to přímo u jednoho ze zakladatelů NLP Johna Grindera a u jeho spolupracovnice Carmen Bostic St. Clair. U Johna i Carmen se nadále vzdělává a přináší od nich nejen současné trendy v NLP vzdělávání, ale i nejnovější verze certifikovaných výcviků NLP.

Lokalita: Praha

Harmonogram: 8:30 - 16:30

Změna programu je vyhrazena.

Zakončení výcviku

  • Výcvik je zakončen volitelným procesem certifikace
  • Po úspěšném absolvování kurzu získáte certifikaci NLP Sport Practitioner .

V případě, že jste již absolvovali výcvik NLP Practitioner, máte možnost získat kurz NLP Sport Practitioner se slevou až 25%.

NLP modulový výcvik - PRAHA - 2020 NLP premier practitioner - BRNO - 2020 NLP individuální výcvik NLP academy in english Prague

BL ModelLumina Learning