On-line registrace do NLP kurzů. Využijte slevy za včasnou rezervaci.

Každý sudý čtvrtek v měsíci zde zveřejníme alespoň jednu nabídku (výcvik, kurz, koučování atd.), kterou v rámci akce "HAPPY THURSDAY" můžete - exkluzivně pouze během 24 hodin tohoto vybraného dne - objednat se slevou až 30%

Archiv kurzů NLP 01/1970 - 02/2020

ITA NLP certified BODY MIND WORK edumenu.cz

Místo konání NLP kurzů - PRAHA Prvního pluku 347/12a, 186 00 Praha 8 – Karlín

Prezentujte jako Steve Jobs - ukázka!

Tento kurz již proběhl 21.6.2014

Tento kurz je součást certifikované série tématických akademií v rámci akreditovaného centra NLP.

Přijďte se podívat, jak se můžete stát skvělým prezentátorem! Odhalte způsob, jakým Steve Jobs pracoval s obsahem, který chtěl sdělit publiku. Zjistěte, jaké techniky používal, aby si získával publikum a mohl s ním cíleně pracovat. Můžete být stejně vlivní a přesvědčiví jako on! Naše ukázka vám napoví, jak na to. Na ukázku můžete navázat komplexním kurzem!

Lokalita: Praha 8, Prvního pluku 347/12a

Harmonogram: 9:00 - 12:00

Lektoři:

Bc. Lukáš Niederle – manažer působící v oblasti farmaceutického průmyslu. Má zkušenosti s rozsáhlými projekty s mezinárodní spoluprací, s marketingovými analýzami, přípravou marketingové strategie, tvorbou kampaní, analýzou trhu pro nové produktové skupiny, tvorbou zákaznických konceptů atd. Vystudoval Vysokou školu Newton College v Brně, obor Globální podnikání a management, má certifikaci NLP Premier Practitioner, NLP New Code Practitioner a NLP Master Practitioner.

Ing. Jitka Ďuricová – certifikovaný trenér a lektor NLP, lektor pro oblast obchodních dovedností, leadershipu a soft-skills, systemický kouč. Kromě NLP výcviků, kterým se primárně věnuje, se zaměřuje i na manažerské dovednosti, komunikaci, motivaci, prezentační dovednosti a další specializovaná školení. NLP výcviky absolvovala v NLP Academy UK, a to přímo u jednoho ze zakladatelů NLP Johna Grindera a u jeho spolupracovnice Carmen Bostic St. Clair. U Johna i Carmen se nadále vzdělává a přináší od nich nejen současné trendy v NLP vzdělávání, ale i nejnovější verze certifikovaných výcviků NLP.

NLP Premier Practitioner 2019 NLP Premier Practitioner Brno 2019 NLP AKADEMIE NLP academy in english Prague

BL ModelLumina Learning