On-line registrace do NLP kurzů. Využijte slevy za včasnou rezervaci.

Každý sudý čtvrtek v měsíci zde zveřejníme alespoň jednu nabídku (výcvik, kurz, koučování atd.), kterou v rámci akce "HAPPY THURSDAY" můžete - exkluzivně pouze během 24 hodin tohoto vybraného dne - objednat se slevou až 30%

Archiv kurzů NLP 01/1970 - 01/2020

ITA NLP certified BODY MIND WORK edumenu.cz

Practitioner of Organic Hypnosis Certification - NOVINKA!

Tento kurz již proběhl 17. - 23. 3. 2014

Tento kurz je součást certifikované série tématických akademií v rámci akreditovaného centra NLP.

Přidejte se k jednomu z nejefektivnějších hypnotiků na světě a absolvujte s ním 7 denní certifikovaný intenzivní trénink hypnózy!

Thom Shillaw povede svůj první výcvik Organické Hypnózy v Praze!

Obsah výcviku

1. Jak číst lidskou mysl

Jak číst lidskou mysl rozpoznáním nevědomého programování zřejmého z mikro-expresí, jež se dají vyvodit z řeči těla: Problémy jsou výsledkem určitých spouštěčů chování, které vyplývají z různých typů myšlení a podvědomého programování. Lidé vyhledávají certifikované hypnoterapeuty ve snaze přeprogramovat podvědomí poté, co jejich vlastní kognitivně-behaviorální přístup selhal. Všechny typy myšlení provázejí mikro-exprese a signály čitelné z řeči těla. Naučíte se, jak číst lidi a jak se ptát a získávat odpovědi, které rozkryjí skryté podprahové zprávy, jež jsou přítomny v klientově verbální i neverbální komunikaci. Naučíte se to rovněž využít k tomu, abyste vytvořili mentální mapu unikátního podvědomého programování daného člověka.

2. Trénink konverzační hypnózy a jak programovat podvědomou mysl

Trénink konverzační hypnózy v sobě zahrnuje pochopení psychologie přesvědčování. Poté, co se naučíte vytvořit mentální mapu unikátního podvědomého programování daného člověka, budeme se věnovat dovednostem profesionální komunikace tak, abyste byli schopni předat každému klientovi unikátní podprahové poselství. Umění přesvědčovat je tu proto, aby uzpůsobilo skrytou hypnózu a sugesce tomu, jak změnit přesvědčení v podvědomí tak, aby klient prožíval pozitivnější řeč těla – takovou, která je prosta negativních emocí a řeči těla zřejmé ze sekvence původního problému.

3. Hypnotická indukce využívající Ericksonových hypnotických technik

Naučíte se rovněž Ericksonovým technikám hypnotické indukce. Zjistíte, že používání hypnotických scénářů brání procesu hypnotické indukce, a získáte schopnost rozpoznat příznaky hypnotického transu prostřednictvím určitých znaků řeči těla. Vytvoříte si důvěru při hledání svého vlastního stylu hypnotické indukce.

Zakončení výcviku:

  • Certifikát: Practitioner of Organic Hypnosis Certification

Lektor výcviku: Thomas Shillaw

NLP Premier Practitioner 2019 NLP Premier Practitioner Brno 2019 NLP AKADEMIE NLP academy in english Prague

BL ModelLumina Learning