On-line registrace do NLP kurzů. Využijte slevy za včasnou rezervaci.

Každý sudý čtvrtek v měsíci zde zveřejníme alespoň jednu nabídku (výcvik, kurz, koučování atd.), kterou v rámci akce "HAPPY THURSDAY" můžete - exkluzivně pouze během 24 hodin tohoto vybraného dne - objednat se slevou až 30%

Seznámení s NLP Manažerskou akademií - Zdarma, Brno

Tento kurz již proběhl 23.4.2014

Tento kurz je součást certifikované série tématických akademií v rámci akreditovaného centra NLP.

Být úspěšným vůdcem týmu znamená mít vlastní vizi, získat pro ni nejenom stávající klíčové spolupracovníky, ale „zapalovat“ i ty nové. Zůstat v klidu a pohodě přináší úspěch nejenom v profesním, ale také v osobním životě.

Už nevíte, jak byste přiměli své podřízené, aby začali pracovat efektivněji, s vyšším nasazením a dosahovali lepších výsledků? Aby sami přicházeli s podněty na vylepšení práce s klienty? Anebo sami potřebujete dobít baterky, protože jste stále unavení a nemáte na nic čas? Přemýšlíte, jak nemuset každodenně tlačit na podřízené? Možná, že byste se jen rádi zdokonalili, vytrénovali a poznali nejnovější trendy ve vzdělávání manažerů z jiných zemí.

Právě pro vás jsme připravili kompletní manažerský program, který se věnuje nejdůležitějším oblastem manažerské práce, a to s využitím nových znalostí, NLP technik a praktických cvičení ze zahraničí.

Přijďte si sami na sobě vyzkoušet, jak použité techniky NLP změní váše přesvědčení a chování!!

Harmonogram: 9:00-12:00

NLP modulový výcvik - PRAHA - 2021 NLP ONLINE KURZY NLP academy in english Prague

BL ModelLumina Learning