On-line registrace do NLP kurzů. Využijte slevy za včasnou rezervaci.

Každý sudý čtvrtek v měsíci zde zveřejníme alespoň jednu nabídku (výcvik, kurz, koučování atd.), kterou v rámci akce "HAPPY THURSDAY" můžete - exkluzivně pouze během 24 hodin tohoto vybraného dne - objednat se slevou až 30%

Archiv kurzů NLP 09/2011 - 10/2019

ITA NLP certified BODY MIND WORK edumenu.cz

NLP Practitioner pro studenty - Brno - certifikace

Tento kurz již proběhl 19.-22.1.2015

Tento kurz je součást certifikované série tématických akademií v rámci akreditovaného centra NLP.

Absolventi základního výcviku NLP Practitioner pro studenty (od 20.11. nebo z dřívějších termínů) mohou získat mezinárodní certifikaci v NLP po tomto nástavbovém kurzu, který se skládá ze 2 modulů (celkem 5 školících dní).

Neuro-lingvistické programování (NLP) je věda o tom, jak lidský mozek kóduje učení a zkušenosti. Můžeme ho nazvat "uživatelským manuálem pro mozek" nebo také "psychologií úspěchu". Během výcviku získáte bohaté znalosti a dovednosti jak pracovat sami se sebou, jak si nastavit cíle a jak jich dosáhnout, jak se zbavit zlozvyků, špatných vzpomínek, jak získat větší sebevědomí, jak ovládnout obchodní jednání, jak získat protivníka na svoji stranu a mnoho dalších dovedností. Pokud tedy chcete vynikat a dosahovat mimořádných výsledků nejen ve svém oboru, pak si nenechte ujít tento manažerský výcvik s mezinárodně uznávanou certifikací.

Proč se zúčastnit manažerského výcviku NLP?

  • Získáte znalosti a dovednosti pro dosažení vynikajících výsledků ve vašem vlastním osobním i pracovním životě.
  • Získáte emocionální stabilitu, vyšší pocit sebevědomí, naučíte se, jak si nastavit cíle a jak jich dosáhnout.
  • Naučíte se pracovat na svém osobnostním růstu a zvyšovat si tak svůj vlastní potenciál úspěšnosti
  • Dozvíte se, jak koučovat sebe i ostatní.
  • Máte možnost získat uznávaný, mezinárodně platný certifikát NLP

Obsah výcviku:

Kurz je rozdělen do dvou částí:

  • základní výcvik - představí vám principy NLP, poskytne základní porozumění a pochopení toho, jak NLP funguje a umožní vám vybudovat si dostatečnou znalostní a dovednostní základnu pro případné absolvování pokročilého kurzu. Po jeho ukončení budete mít možnost pokračovat šestidenním nástavbovým kurzem s mezinárodně uznávanou certifikací.
  • nástavbový výcvik Certificate Level - umožní vám dosáhnout úplného zvládnutí NLP technik. Po jeho absolvování získáte profesní mezinárodně uznávaný certifikát. Výcvik probíhá v malých skupinách a nelze do něj nastoupit bez absolvování základního výcviku

Místo konání: Rašínova 2, Brno - Newton College

NLP Premier Practitioner 2019 NLP Premier Practitioner Brno 2019 NLP AKADEMIE NLP academy in english Prague

BL ModelLumina Learning