On-line registrace do NLP kurzů. Využijte slevy za včasnou rezervaci.

Každý sudý čtvrtek v měsíci zde zveřejníme alespoň jednu nabídku (výcvik, kurz, koučování atd.), kterou v rámci akce "HAPPY THURSDAY" můžete - exkluzivně pouze během 24 hodin tohoto vybraného dne - objednat se slevou až 30%

Archiv kurzů NLP 01/1970 - 04/2020

ITA NLP certified BODY MIND WORK edumenu.cz

Body Mind Work víkendy - Hnanice

Tento kurz již proběhl 25.-27.3.2016

Program „BMW pro ženy” je tu pro všechny úspěšné ženy, které si zaslouží individuální přístup a umí jej ocenit. Jedná se o unikátní projekt, který Vám pomůže propojit Vaši mysl a tělo a posunout se ve svém životě tam, kam potřebujete.

Úspěšné ženy nám řekly, co potřebují, aby se ve své roli, ve svém těle a ve svém okolí mohly cítit skvěle. A my jsme vše propojili v jedinečném a uceleném konceptu.

V roce 2016 jsme pro vás připravili 4 BMW víkendy tématicky zaměřené podle ročních období.

Je pro vás připraven luxusní hotel v Národním parku Podyjí.

Jarní BMW: Detox pro mysl a tělo (25.-27.3.2016)

Nastartujte se do nového roku plného výzev a možností. Odhoďte vše nepotřebné a nechte si v životě jen to, co vám pomáhá. Připravte své tělo a mysl na jaro a slunce. Restartujte svůj soukromý i pracovní život. Zahajte očistu a ciťte se ve svém těle znovu výborně.

Co vás během víkendu čeká?

  • No restraints jóga, Společné vaření, Ranní FRESH, Zázračná rozcvička, Hubnutí a detoxikace s NLP, Mentální kondice, Pilates, Morning flow jóga, Jarní očista a nové starty, Koučink, Osobní volno, Relax ...

Letní BMW: NO limits (27.-29.5.2016)

Naplánujte si svůj život a dosáhněte svých cílů a vizí. Dostaňte do života všechno, co chcete, a získejte v něm maximum. Vydejte se na cestu ke spokojenosti a štěstí. Ověřte si sami na sobě, že neexistují limity a bariéry a vše je jen o naší mysli. Propojte svoje tělo a mysl pro dosažení ideální pohody a relaxace.

Podzimní BMW: Duševní odolnost (9.-11.9. 2016)

Zbavte se jednou provždy stresu a vybudujte si duševní odolnost. Najděte nové možnosti pro zvládání obtížných situaci tak, aby vás neovlivňovaly. Získejte fyzickou i psychickou kondici a buďte už navždy v pohodě. Užívejte si podzim s lehkostí a radostí. Načerpejte sílu pro následující období a nechte svoji mysl, aby vám pomáhala.

Zimní BMW: Meditace a energie (25.-27. 11. 2016)

Zklidněte své tělo a připravte se na konec roku. Urovnejte si vztahy s ostatními a nejděte tu nejlepší cestu samy k sobě. Zařaďte do svého života meditaci a nové rozměry uvolnění mysli i těla. Získejte dostatek pozitivní energie na následující období. Zakončete úspěšně rok a mentálně i fyzicky se připravte na nový.

Detailní informace o BMW programu naleznete zde:

Úvod do NLP - PRAHA - 2020 Úvod do NLP - BRNO - 2020 NLP individuální výcvik NLP academy in english Prague

BL ModelLumina Learning