Centrum systemiky a NLP s.r.o. Pomáháme lidem růst, zvyšovat svoji hodnotu a vydělávat více peněz

NLP ONLINE KURZY

Změňte svůj život - buďte sami sebou

Mnoho lidí si uvědomuje, že v jejich životě není vše tak, jak by si přáli. Někdy se to týká spíše jejich osobního života, někdy pracovního. Vždy však bývá jednou z hlavních příčin to, že dělají stále to stejné dokola a očekávají, že se něco změní a dosáhnou jiných a lepších výsledků. To se však nestane.

Někdy dokonce dojde k situaci, kdy se lidé o změnu sice pokusili, ale nedošlo k požadovanému posunu; a to v nich vyvolalo frustraci, stres a nechuť pouštět se do jakýchkoliv dalších změn. Možná si kladete otázku, zda je životní změna vůbec možná, a pokud ano, tak v jakých případech a co pro potřebujeme pro to, abychom ji dokázali úspěšně dotáhnout k požadovanému výsledku. Odpověď zní: ano – změna je možná, a záleží jen na vás, kdy se rozhodnete pro její realizaci. Potřebujete pro ni pouze dvě věci: určit si svůj cíl, tj. čeho chcete dosáhnout, a začít dělat věci jinak. Jděte svému úspěchu vstříc a nečekejte na to, že se věci začnou měnit sami od sebe.

Blíží se konec roku a většina z vás začíná bilancovat, co se vám za ten rok povedlo či nepovedlo. A současně přemýšlíte o tom, jaké změny chcete ve svém životě udělat. Plánujete si následující rok - a to je v pořádku, protože vám to dá sílu a odhodlání pustit do se nových věcí, které vám přinesou další možnosti a posuny v životě.

Možná si zatím ještě neuvědomujete, co chcete ve svém životě změnit, a teprve až se na tuto oblast detailněji zaměříte, zjistíte, co chcete, aby ve vašem životě zůstalo stejné, a co by se naopak mělo dít jinak a přinášet jiné výsledky. Nezáleží na tom, zda chcete udělat nějaké významné rozhodnutí, nebo zda chcete změnit jen maličkosti; pro všechny z vás jsme od nového roku připravili řadu kurzů, které vám se změnou pomohou. Navíc bych se s vámi chtěla podělit o velmi příjemnou zkušenost s meditačních programem, který vytvořila jedna z absolventek výcviku NLP Premier Practitioner, psycholožka a koučka osobního rozvoje Mgr. Monika Mihaličková. Transformační program „BÝT SÁM SEBOU“ vytvořila pro všechny, kteří chtějí být sami sebou a rozhodovat o svém životě v souladu se svými přáními.

Co o programu říká sama jeho autorka?

„Být sám sebou“ je program, který může změnit váš pohled na život a zejména zvýší pocit prožitku z kvality vašeho života. Zkombinovala jsem zde techniky NLP, imaginace a meditace s dalšími fungujícími technikami, tak aby došlo ke zvýšení schopnosti vašeho nadhledu, relaxace a zejména nalézání odpovědí na otázky, na které vám nikdo jiný neodpoví.

Neodpoví, protože odpovědi jsou ve vás! Jedině vy si musíte odpovědět na to, co chcete, kdo jste a co dalšího má pro vás ve vašem životě smysl. A když to neuděláte vy, tak to za vás zase udělá někdo jiný, což není to správné a žádoucí.

Pouhými 20ti minutami poslechu příjemně řízené meditace na různá témata týkající se vašeho života si můžete odpovědět na mnoho otázek. Napojíte svoji mysl na alfa vlny, na kterých "plují" všichni ti, kdo chtějí ve svém životě vymyslet něco nového a neobvyklého.

Uvědomíte si svoji unikátnost, protože každý z vás je opravdu jedinečný.

Audio program „Být sám sebou“ je složen z 21 nahrávek. Obsah je připraven tak, abyste si s každým novým dnem ještě více mohli uvědomit svoji jedinečnost a zejména to, co chcete vy, a ne někdo jiný.


Pokud chcete program vyzkoušet, tak si poslechněte úvodní nahrávku zdarma.

Přeji příjemný poslech a věřím, že všechny změny, které ve svém životě uděláte – ať už pomocí meditace, NLP technik, hypnózy či jinak, vás posunou blíže k vašim přáním, cílům a úspěšnějšímu a šťastnějšímu životu.

  • Základy Neuro-lingvistického programování ON-LINE
  • Výcvik systemického koučování ON-LINE
  • NLP s hypnózou
  • Šťastná rodina aneb NLP pro rodiče
  • NLP Practitioner ON-LINE 2024
  • NLP  Premier Practitioner 2024
  • NLP Master Practitioner