Vstupte s námi do fascinujícího světa vzdělávání, osobního rozvoje a plného využívání svého potenciálu, kde se každý z nás může stát nejlepší verzí sebe sama!

Vítejte v Centru systemiky a NLP - vzdělávací společnosti, která se již více než 11let zaměřuje na moderní vzdělávání a rozvoj pomocí Neuro-lingvistického programování, koučování, systemických přístupů a Ericksoniánské hypnózy. Ve společnosti jejíž vize spočívá v budování inspirativního prostředí, kde jednotlivci i firmy mohou neustále rozvíjet svůj potenciál.

Představte si svět, kde jsou všechny cesty k osobnímu růstu otevřené a je každému nabízena široká škála možností výběru. Od individuálního koučování přes různé způsoby a formy osobního i firemního vzdělávání. V Centru systemiky a NLP je toto vše realita, nikoliv jen představa. Není zde jen jeden směr, kterým se máte ubírat, ale místo toho je vám předkládána široká nabídka možností pro každého, kdo hledá nástroje pro svůj či firemní růst.

Nabízíme nejrůznější kurzy v prezenční i online podobě, zahrnující od hodinových webinářů po krátké kurzy až po vícedenní výcviky. Zvolit ten správný kurz si můžete prostřednictvím naší rozsáhlé nabídky kurzů na našem webu. Výcviky Neuro-lingvistického programování pořádaní v rámci naší NLP Academy jsou mezinárodně certifikované pod International Trainers and Coaching Academy of NLP a některé navíc i akreditované u MŠMT.

Pro firmy jsme odborníky v tvorbě individuálně přizpůsobených kurzů zaměřených na měkké a manažerské dovednosti. Naše kurzy urychlují osobní a profesní rozvoj zaměstnanců, a to především díky využívání NLP, koučování, systemickému přístupu a různým novým metodám, které se své kombinaci přináší ve výsledku synergický efekt. Můžete si u nás však také vybrat svého osobního kouče nebo poptat individuální či skupinové koučování pro svoji firmu. V současnosti se zaměřujeme na budování komunity lidí, kteří mají zájem o NLP a koučování, a proto jsme vytvořili facebookové skupiny Změňte svůj život s NLP a Úspěšný vs Neúspěšný kouč. Na rok 2024 plánujeme celou řadu novinek, abychom vám pomáhali dosahovat svých cílů a plánů ještě rychleji a efektivněji. Centrum systemiky a NLP je místem, kde se vaše osobní i firemní vize stávají realitou a kde vám vzdělávání a rozvoj přinesou nové možnosti a úspěchy.

Recenze absolventů kurzů

Lektoři

Mgr. Kateřina Dušková Profil lektora
Ing. Jitka Ďuricová Profil lektora
Ing. Ondřej Calábek, MIM Profil lektora

Vyberte si svého kouče

Ing. Jitka Ďuricová

Certifikovaný lektor Neuro-lingvistického programování. Individuální a skupinový kouč se zaměřením na systemický a narativní přístup a NLP. Konzultant v oblasti výběru a adaptace nových zaměstnanců a spolupracovníků.

Více info
Mgr. Kateřina Dušková

Certifikovaný trenér NLP, individuální a skupinový kouč. Autorka knih Nulipínek, školitelka kurzů pro rodiče a realizátorka kroužků pro děti.

Více info

Řekli o nás

Klára Bartoníčková

Kurz mi pomohl získat praktické nástroje, které opravdu pomáhají. Velmi oceňuji Jitčinu profesionalitu, její schopnost jít k podstatě, vyváženost teorie a nácviku dovedností.

Erika Bistrovic

NLP výcvik s Jitkou ma veľmi príjemne prekvapil, pretože bol skutočne zameraný na prax a konkrétne cvičenia. Jitka na mňa pôsobila profesionálne a že naozaj rozumie svojej téme. Kurz splnil moje očakávania, školiteľka bola presne podľa môjho vkusu stručná a hovorila k téme, čo je v tejto dobe pre mňa vítané. Oceňujem, že sme mali k dispozicii uzatvorenú FB skupinu s bezpečným prostredím, ktorá nám je k dispozícii aj po skončení kurzu a máme možnosť byť v kontakte so školiteľkou v prípade nejasností a dotazov v našej praxi. Vďaka pozitívnej skúsenosti s týmto kurzom plánujem do budúcna absolvovať aj ďalšie školenia a kurzy v NLP systematik.

Zobrazit více
Barbora Cornelio

Výcvik NLP technik s Jitkou jsem absolvovala jako nástavbové studium koučinku. V každodenním byznysovém dění tyto poznatky uplatňuji a to i tehdy, když se koučinku nevěnuji. Jitka předává velké množství informací a to tak, že si je lze velmi dobře zažít a uložit do paměti. Jsem moc ráda, že jsem výcvik absolvovala.

Vlastimil Dvořák

Výcvik NLP s lektorkou Jitkou se mi díky kombinaci teorie a praktické průpravy velmi líbil. Obzvlášť zacházení s vazbami zkušeností a pocitů během probíhajících technik. Cílené uvědomění minulých zážitků jejich transformace a kategorizace mi přijde velmi zajímavá a přínosná. Mimo jiné jsem rozvinul mé komunikační dovednosti a několik částí z kurzu jsem využil k obohacení vlastních produktů.

Lenka Hilgerová Hanzalová

Do výcviku jsem šla, abych rozšířila nabídku služeb pro klienty. Lektorka Jitka umí strukturovaně a srozumitelně vysvětlovat techniky NLP, což vnímám jako velký přínos. Techniky využívám nejen pro své klienty, ale i pro sebe. Během výcviku jsem si uvědomila, jak mohou podvědomé negativní vzorce ovlivňovat život a jak je NLP přínosné pro jejich zpracování.

Filip Hrstka

Co se týče výcviku, tak musím říct, že mi velice pomohl s jednáním s lidmi. Ať už v pracovní, tak i osobní rovině. Díky kurzu jsem si uvědomil, jak “jednoduše” lze pracovat s lidskou myslí. Jitka jako lektorka mi velice sedla po lidské stránce, hlavně její osobité jednání s jednotlivými účastníky.

Ing. Petra Kubálková

Výcvik NLP jsem si vybrala pro svou jedinečnost a hloubku transformace, kterou lze dosáhnout. Jde o praktický princip použitelný ve všech oblastech života. Na výcvik jsem šla zatížená každodenními starostmi a během výcviku se proměnily v něco snadno řešitelného. Techniky ráda používám i po letech během koučování s klienty. Výcvik mohu doporučit všem, kteří se zajímají o seberozvoj a profesní rozvoj kouče.

Zobrazit více
Martina Kučerová

Jitka je výborná lektorka. Naprosto mě vtáhla do výcviku a její výklad mě opravdu bavil, byl inspirativní a hodně mi v životě pomohl. To, co jsem se v praxi naučila využívám při mé práci. Jsem manažer a pracuji s lidmi, kteří za mnou chodí jak s pracovními, tak soukromými problémy a školení, které jsem zde absolvovala mi umožňuje ho aplikovat v praxi, takže opravdu nešlo jen o teorii, kterou bych dále nemohla použít.

Zobrazit více
Ing. Jana Kukačková

Měla jsem možnost srovnání kurzu NLP Practitioner s jiným poskytovatelem a v Centru Systemiky a NLP mi velmi vyhovovalo propojení a zkušenosti se světem businessu, managementu a HR. Kromě toho, že mi výcvik velice pomohl najít samu sebe, největší "kouzlo" je v tom, že si vše zažijete aktivně na vlastní kůži, velmi prakticky a s okamžitými efekty do výzev, které zrovna potřebujete řešit. Jitka je výborná lektorka a trenérka, která vám ani v průběhu kurzu nedá nic zadarmo, tím ale udržuje kvalitu svých precizně sestavených výcvikových bloků. Nabízí přesah do dalších oblastí života, kde znalosti uplatníte a inspiruje reálnými příklady z bohaté praxe. Mohu zodpovědně říci, že principy osvojené v tomto kurzu používám od té doby každičký den.

Zobrazit více
Ing. Jana Linhartová

Výcvik s Jitkou byl takový, jaká je sama lektorka, a to profesionální, systematický, organizačně skvěle zvládnutý. Musím říct, že jsem byla nadšená z vedení celého kurzu. Jitka nám vždy řekla něco z teorie, a pak jsme si rovnou vše zkoušeli, takže jsme dostali okamžitou zpětnou vazbu. Jitka byla trpělivá a ochotná zodpovědět jakékoliv dotazy. Praktické nácviky byly pro mne na celém kurzu určitě to nejpřínosnější. Dále beru jako velké plus i skutečnost, že certifikace není jen o zaplacení kurzovného, ale musíte skutečně prokázat znalosti, což zajišťuje skvělou úroveň celého kurzu. Velmi ráda se do Systemiky NLP vrátím na některý z dalších kurzů.

Zobrazit více
Zuzana Malimánková

Před výcvikem jsem vnímala, že občas funguji v zajetých vzorcích a někdy mám z něčeho zvláštní pocit nebo se necítím dobře, ale netušila jsem proč tomu tak je. Po výcviku už jsem dokázala lépe pochopit, že můj mozek funguje určitým způsobem, a že stačí jednoduchý spouštěč, k tomu aby se rozjela celá vlna pocitů a myšlenek. Netušila jsem moc, o čem výcvik bude, ale už během první lekce mně výuka zaujala a překvapilo mě, jak jsou některé věci logicky vysvětlitelné. Během lekcí, jsme vždy zkoušeli různé techniky, které mě naučili některé situace zvládat s mnohem větším klidem, nadhledem a porozuměním. Velmi se mi na tom líbilo, že jsme měli možnost si vyzkoušet techniky jak na osobě, tak na ostatních účastnících kurzu. Největším aha momentem pro mě zůstalo pochopení jiného člověka prostřednictvím jedné z NLP technik, kdy jsem se dokázala opravdu vžít do toho, jak to cítí on a nedívat se na to jen svým pohledem. Bezpochyby mému pozitivnímu dojmu z kurzu napomohlo, že ho vedla velmi zkušená lektorka Jitka, která mi dokázala NLP přiblížit způsobem, který vyhovoval mému vnímání. NLP mi pomohlo v sebeuvědomění, které následně vedlo k lepší realizaci mých snů. Určitě bych kurz doporučila a doufám, že i já sama se v budoucnu zase zúčastním dalšího z pokračovacích kurzů.

Zobrazit více
Roman Miháli

Výcvik v Centrum Systematiky a NLP považujem za dôležitý milník v sebarozvoji. Nadobudol som konkrétne nástroje. Jitka vie o čom hovorí a je nápomocná aj po ukončení výcviku. Jednoznačne doporučujem.

Ing. Natália Honis

Před výcvikem jsem neměla žádné velké očekávání, byla jsem celkově na NLP zvědavá, zároveň jsem tou samou dobou byla v koučovacím výcviku, můj cíl byl prohloubit znalosti a získat profesionální certifikát s ověřenou kvalitou. Musím říci, že mě Jitka již od prvního dne nesmírně oslovila svou přívětivostí, empatičností a velmi profesionálních, avšak zároveň přátelským vystupováním a též zajímavou formou učení. Setkání s Jitkou mě vždy velmi bavilo, popravdě Jitka je nejlepší lektorka a trenérka, kterou jsem doposud potkala, viz důvody výše. Jitka je doopravdy velká profesionálka, v tématech kde já nemám specializaci či presah mým známým doporučuji Jitku. Z námitek mě napadá možná to, že jsem si myslela, že techniky budou složité a bude třeba je trénovat šíleně dlouho, praxe je samozřejmě důležitá, nicméně Jitka vysvětluje techniky tak perfektně, že se do nich člověk dostane doopravdy hravě. Rozhodně jsem si rozšířila horizont poznání a obohatila jsem mou škálu nástrojů pro práci s klienty, klientkami a vlastně i pro práci se sebou samotnou.

Zobrazit více
Jakub Novotný

Výcviky, které jsem v Centru Systemiky a NLP prošel, mi skutečně pomohly změnit můj život k lepšímu. Díky nim jsem změnil své nefunkční vzorce chování a přesvědčení, která mi nesloužila. Schopnosti a dovednosti, které jsem se zde naučil pomohly a pomáhají nejen mě, ale díky nim pomáhám dále svým klientům. Lektorka Jitka měla skutečně osobní přístup a dokázala skvěle, jasně a srozumitelně předat a naučit všechny dovednosti a techniky tak, aby byly hned použitelné. Zároveň mě naučila do detailů pochopit to, na jakých principech fungují a jak tyto znalosti využít i v jiných oblastech.

Zobrazit více
Barbora Pakostová

Výcvik koučinku systemiky a NLP mi přinesl výrazný pozitivní obrat v mém osobním životě a navíc mohu díky naučeným technikám profesionálně pomáhat dalším lidem, kteří potřebují učinit změny a řešit svá trápení. Děkuji moc Jitce za její výbornou práci, přátelský a otevřený přístup, který mě velmi inspiroval v mé budoucí profesní kariérní cestě.

PhDr. et Mgr. Barbora Pánková, Ph.D., MBA

Pro mě byl výcvik v Centru systemiky a NLP skvělý ve skloubení nejen teoretických základů a praktického nácviku, ale i v kombinaci strukturovanosti, srozumitelnosti a zároveň pružného reagování na poptávky účastníků. Ocenila jsem, že kurzy vedla sama Jitka Ďuricová. Jitka je výborná odbornice i lektorka - má jasný cíl a ten v rámci výcviku naplňuje. Maximálně usiluje o zkompetentnění účastníků přesně v té oblasti, kde se chystají dovednosti využívat. Umí se přizpůsobit uvažování druhých a vysvětlit podstatu i jednotlivé techniky tak, aby každý porozuměl. A to je pro mě největším důkazem, že je skutečná odbornice v koučování, NLP i práci s lidmi.

Zobrazit více
Petr Kinkor

Ve své praxi pracuji s různými koučovacími či terapeutickými technikami. Výcvik NLP byl pro mě přesně tím, co jsem od něj očekával. Vybavil mě novými, praktickými a především funkčními technikami velmi dobře a jednoduše aplikovatelnými při práci s klientem a jeho podvědomím v konkrétních situacích. Jitka je výborný komunikátor a lektor, který dokáže pracovat s individuálními schopnostmi člověka tak, aby pro něj techniky NLP byly přirozeně a jednoduše zvládnutelné a aplikovatelné jak při práci s klientem tak i sám na sobě.

Zobrazit více
Marek Schulz

Před výcvikem jsem měl plno očekávání a menší nedůvěru v techniky, které se naučím, a že budou skutečně fungovat. Po výcviku umím plno věcí a technik, díky kterým lidem pomáhám, ať už s nespavostí nebo v marketingu neziskové organizace. Struktura kurzu byla jasná, přehledná. Jitka je úžasná lektorka, která poradí, vysvětlí nebo ráda zopakuje látku tak, aby ji člověk pochopil a to znamená, že půjdu na další její kurzy. Díky ní umím používat hypnotické texty a pracovat s druhými tak, jak potřebuji.

Zobrazit více
Michal Spurný

Výcvik je výjimečný v tom, že pracujete s vlastním podvědomím tak, že vyřešíte vlastní bloky z minulosti, o jejichž existenci jste ani nevěděli. Během výcviku jsem překonal mnoho hranic, u kterých jsem si ani nedokázal představit, že se dají tak rychle překonat. Dosáhl jsem díky tomu celkové efektivnosti, a vyhodnocování okolností se mi v životě posunulo mnohem dále. Je dobré vidět, jak a kam se člověk může posunout a nejlepší je to zažít na vlastní kůži. Navíc neznám lepšího průvodce NLP než Jitku Ďuricovou. Je autentická, na nic si nehraje. Lekce jsou přirozené a cílené i na individuální dotazy. Vřele doporučuji dalším.

Zobrazit více
Eva Stašková

Znalosti z výcviku se mi propisují do každodenního života. Využívám je při obchodním jednání i v osobním životě. Jitčino vedení výcviku bylo skvěle provázanou kombinací představení dané techniky, její praktické ukázky a následně vlastního trénování. Bylo skvělé si to ihned vyzkoušet na vlastní kůži.

Barbara Šaravcová

Jitka je empatická lektorka, která ví jak efektivně a šikovně předat svoje znalosti. Dává prostor k tomu, aby si její studenti vše dokonale procvičili a postupně se zdokonalili ve všech technikách. Jako obrovskou výhodu beru i to, že Jitka dává možnost svým bývalým studentům, aby se na ní kdykoliv v budoucnu obrátili pro radu, nebo si klidně přišli zopakovat nějaký modul s novými studenty. Líbí se mi, že se techniky dají aplikovat nejen na naše okolí, ale můžeme je použít i sami na sebe, abychom odbourali stres, zbavili se nechtěných návyků, strachů, a nebo se jen uklidnili, když je tomu třeba. NLP se dá krásně aplikovat v každodenním životě.

Zobrazit více
Tina Burgwieser

JNLP výcvik bol pre mňa perfektným doplnením zručností pre prácu s klientami. Potešilo ma, že sme mali hneď praktické ukážky a aj cvičenia. Jitka viedla výcvik profesionálne, empaticky, trpezlivo a medzioborovo, čo sa mi veľmi páčilo. Prínosné vnímam aj príklady z praxe, ktoré má Jitka ku každej technike. Jej výcviky môžem len odporúčať!

Jaroslav Trávníček

Do výcviku jsem nastupoval po krátké ukázce NLP s chutí umět věci dělat jednoduše, ne zjednodušeně. Během výcviku mně vyhovovala struktura, návody, praktické ukázky, skvělá připravenost lektorky. Na Jitce oceňuji profesionalitu, má zkušenosti s vedením výcviku a umí reagovat velmi vyrovnaně. Výcvik kladl velký důraz na praxi, takže po každém dnu jsem mohl dané znalosti a zkušenosti aplikovat. Na mnohé věci se dnes dívám jinou optikou než před výcvikem.

Zobrazit více
Lucie Vlčková

S Centrem systemiky a NLP jsem spolupracovala už před více lety, kdy jsem pro svého předešlého zaměstnavatele zajišťovala vzdělávání. Jitku jsem vybrala, protože byla velmi strukturovaná a uměla vše dobře vysvětlit. Protože se spolupráce osvědčila, absolvovali jsme během několika let více školení zaměřené na různá témata dle našich interních potřeb - například NLP a New code hry, Typologii osobnosti podle Lumina Learning, Prezentaci podle NLP, Zpětnou vazbu atd. Všechna školení byla vedena velice interaktivní a zážitkovou formou. Sama jsem u Centra Systemiky a NLP absolvovala výcvik NLP Premier Practitioner s certifikačními požadavky ITANLP. Ze školení a výcviku u Jitky čerpám při své práci lektora a kouče i v oblasti Learning & Development, kde stále působím.

Zobrazit více
Alena Zezulová

Celý život pracuji s lidmi. Za svou kariéru jsem vyslechla hodně životních příběhů a mívala jsem tendenci řešit problémy jiných. Bylo to ale moje řešení a ne vždy bylo vhodné pro daného jedince. Kurz mi pomohl v tom, že nechávám své kolegy a přátele vyřešit si svoje starosti tak, jak to vyhovuje jim. Pomoct jim přemýšlet a udělat správné rozhodnutí. Jitka je výjimečná v tom, že je na jednu stranu trpělivá ve vysvětlování a zároveň se dokáže snadno přizpůsobit potřebám účastníků kurzu. S Jitkou jsme zůstaly v kontaktu i po ukončení výcviku a momentálně mi pomáhá se školením managementu společnosti.

Zobrazit více

Připojte se k nám a vydejte se na cestu, která vás dovede k naplnění vašeho potenciálu:

FB skupina

Změňte svůj život s NLP

Přidat se do skupiny
FB skupina

Úspěšný vs Neúspěšný kouč

Přidat se do skupiny
Zápis v obch. rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 183381 | IČ: 24151424 | DIČ: CZ24151424 | Ochrana osobních údajů | Všeobecné obchodní podmínky