Vyberte si z našich kurzů

Kurzy pro firmy

Pro firmy jsme odborníky v tvorbě individuálně přizpůsobených kurzů zaměřených na měkké a manažerské dovednosti. Naše kurzy urychlují osobní a profesní rozvoj zaměstnanců, a to především díky využívání NLP, koučování, systemickému přístupu a různým novým metodám, které se své kombinaci přináší ve výsledku synergický efekt.

Kurzy pro kouče

Zaměřujeme se převážně na mezinárodně certifikované výcviky Neuro-lingvistického programování, akreditované výcviky koučování, koučovací a mentoringové transformační změnové programy. Nabízíme širokou škálu prezenčních i on-line kurzů, zahrnující od hodinových webinářů po krátké kurzy až po vícedenní výcviky.

Kurzy osobního rozvoje

V naší nabídce najdete kurzy pro každého, kdo touží po osobní změně, chce se posunout v oblasti svého zdraví a životní kondice nebo hledá pomoc ve výchově a rozvoji dětí. Prostřednictvím těchto kurzů můžete objevit nové vzorce myšlení a chování, které vás mohou omezovat, a najít cestu k pozitivním transformacím ve vašem životě.

Zápis v obch. rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 183381 | IČ: 24151424 | DIČ: CZ24151424 | Ochrana osobních údajů | Všeobecné obchodní podmínky