Myšlenkové mapy a jejich využití

Podrobné informace o kurzu

Představením myšlenkových map zavedl Tony Buzan revoluční systém, který lze aplikovat v široké škále oblastí života. Jedná se v současnosti o nejefektivnější pomůcku pro zkvalitnění přemýšlení, zvýšení kreativity, efektivnější komunikaci, lepší time management a přehlednější tvorbu poznámek.

Názorně ukazuje a prakticky učí, jak využít „myšlenkové mapy“ a další metody při podpoře kreativního myšlení jednotlivců a k týmovému sdílení názorů, nápadů a návrhů. Jejich využití může významně zvýšit produktivitu a efektivitu práce a tím i výkonnost celé firmy. Kurz poskytuje praktický návod, jak hledat nová řešení evidentních i skrytých problémů, jak zainteresovat členy týmů v realizaci plánů, koncepcí a projektů, které společně vytvářejí, a jak posílit motivaci a spokojenost pracovníků.

Zvyšte svoje schopnosti a naplno využijte svůj potenciál pomocí aktivního využívání myšlenkových map!

Workshop Myšlenkové mapy a jejich využití vám pomůže v těchto oblastech:

Workshop doporučujeme jako základ nebo nadstavbu na další semináře, workshopy a výcviky. Myšlenkové mapy vám pomohou si poznatky z ostatních kurzů lépe zaznamenat, zpracovat a zapamatovat.

Termíny kurzu

Pro tento kurz aktuálně nejsou vypsané termíny. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Powered by Froala Editor


Neváhejte nás kontaktovat

Zápis v obch. rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 183381 | IČ: 24151424 | DIČ: CZ24151424 | Ochrana osobních údajů | Všeobecné obchodní podmínky