Rozjeďte svůj byznys ON-LINE

Termín začátku: 1. 7. 2024 Lokalita / jazyk: Počet modulů: 20
57 000,- Kč (68 970,- s DPH 21%)
Objednat kurz

Podrobné informace o kurzu


Rozjeďte svůj byznys je 6měsíční program, který vám pomůže nastartovat kariéru od A do Z.

Jedná se o kurz ON-LINE marketingu se skupinovým mentoringem a osobními konzultacemi.

Získáte všechny NÁSTROJE a ZNALOSTI potřebné k tomu, abyste se stali skutečným PROFESIONÁLEM ve svém oboru.


Co díky programu "Rozjeďte svůj byznys" získáte? 

 

•    Kompletní přehled o fungování ON-LINE marketingu sestaveného pro rozjezd byznysu od A do Z.

•    Jasnou marketingovou strategii a návody pro rozjetí praxe, abyste vždy měli plný diář klientů.

•    Stanovení realistických podnikatelských cílů a záměrů, vytvoření silné osobní značky pro odlišení od konkurence.

•    Vytvoříte si své portfolia produktů a nabídek a naučíte se, jak si určit cenu vašich služeb.

•    Identifikujete si ideálního klienta a získáte přesnou představu o jeho potřebách a preferencích pro lépe přizpůsobené služby a nabídky.

•    Naučíte se efektivně využívat sociální sítě pro propagaci sebe sama a svých služeb a pro budování silné komunity kolem vás.

•    Naučíte se efektivně využívat síly e-mail marketingu pro budování vztahů a důvěry s klienty, včetně plánování a realizace e-mailových kampaní.

•    Zjistíte, jak vytvářet strategii pro efektivní prodejní funnely a lákavé nabídky, které osloví cílovou skupinu a povedou k nákupu služeb, a to včetně získávání stálého proudu nových klientů.

•    Seznámíte se s novými trendy v oblasti marketingu a využití umělé inteligence pro maximalizaci výsledků a snížení úsilí.

•    Nabyté vědomosti aplikujete krok po kroku ihned do praxe.

•    A mnoho dalšího!

 

Co se během výcviku naučíte?

 MAPA ÚSPĚCHU K ROZJETÍ BYZNYSU

Získáte komplexní přehled o fungování ON-LINE marketingu sestaveného pro rozjetí byznysu, což vám umožní lépe porozumět tomu, jak efektivně propojit marketingové aktivity s rozvojem vašeho koučovacího podnikání.

 

JASNÝ SMĚR VAŠEHO PODNIKÁNÍ

Stanovíte si realistické podnikatelské cíle a záměr vašeho podnikání. Vybudujete si silnou osobní značku, která vás odliší od konkurence. Vytvoříte si portfolia svých produktů a naučíte se, jak připravit nabídku a správně nacenit své služby.

 

IDEÁLNÍ ZÁKAZNÍK

Pomůžeme vám identifikovat vašeho ideálního klienta a získat přesnou představu o tom, kdo si bude kupovat vaše služby. Na základě toho budete znát potřeby a preference svých budoucích zákazníků, což vám umožní lépe přizpůsobit vaše služby a nabídky jejich potřebám a získat tak jejich loajalitu a důvěru.

 

SOCIÁLNÍ SÍTĚ  

Naučíte se, jak efektivně využít sociální sítě pro propagaci vašeho byznysu. Ukážeme vám, jak vybudovat silnou osobní značku v ON-LINE prostředí a vytvořit si komunitu ideálních zákazníků, která bude ráda využívat vaše služby. Poznáte, jak si vytvořit grafický design vaší značky i jak vytvářet atraktivní videa, která zaujmou a upoutají pozornost.

 

FUNNELY a MAGNETY

Získáte strategii pro vytváření efektivních prodejních funnelů, které systematicky vedou potenciální klienty k nákupu vašich produktů nebo služeb, což vám umožní zvýšit konverze a ziskovost vašeho podnikání. Díky prodejním funnelům budete dosahovat lepších výsledků a vaše podnikání bude růst.

 

TVORBA PRODEJNÍCH STRAN

Naučíte se, jak se vytvářet prodejní stránky obsahující lákavé nabídky, které osloví vaši cílovou skupinu a které povedou k nákupu vašich služeb a k získávání stálého proudu nových zákazníků.

 

FACEBOOK REKLAMA

Naučíte se využívat Facebook, Instagram a LinkedIn jako efektivní marketingový nástroj pro dosažení širokého publika a zvýšení povědomí o vašem podnikání, pro dosažení lepšího dosahu a propagace vašich služeb.

 

E-MAIL MARKETING

Odhalíme vám, jak využít sílu e-mailingu pro budování vztahů a posilování důvěry s vašimi klienty. Naučíte se efektivně plánovat a realizovat e-mailové kampaně, které osloví vaši cílovou skupinu a přinášejí konkrétní výsledky. Tyto konkrétní kroky povedou k opakovaným nákupů vašich služeb. 

 

UMĚLÁ INTELIGENCE

Seznámíte se s novými trendy a technologiemi v oblasti marketingu a budete schopni využít potenciál umělé inteligence pro maximalizaci výsledků a snížení úsilí.

 

STRATEGIE

Budete mít k dispozici konkrétní návody a strategie. Tento ověřený systém vám pomůže postavit váš koučovací byznys od základů a dosáhnout úspěchu v ON-LINE prostředí.

 

AUTOMATIZACE PRODEJE

Naučíte se nastavit své ON-LINE nástroje tak, aby fungovaly nezávisle na vás.

 

VYUŽITÍ V PRAXI

Všechny teoretické poznatky, které získáte, budete schopni okamžitě aplikovat v praxi. Po absolvování programu získáte nejen kompletní průvodce pro rozjezd svého  byznysu, ale budete ho mít k dispozici po celou dobu vašeho byznysu.

 

Jak bude výcvik probíhat?

•    Dne 1. 7. 2024 získáte přístup do členské sekce, kde budou k dispozici veškeré lekce a materiály, které budou postupně zpřístupňovány až do prosince 2024.

•    Každý týden bude věnován studiu jednoho konkrétního tématu, které bude doplněno o úkoly z lekcí, které vám pomohou získat pevný základ pro úspěšné zahájení koučovací praxe a dovednosti potřebné k efektivnímu prodeji svých služeb.

•    S každou lekcí budete mít dostatek prostoru splnit úkol. Lekce budou vzájemně propojené a budou na sebe navazovat.

•   Každou středu od 9:00 - 10:00h se budete moci zúčastnit skupinových konzultací  s majitelkou firmy Centrum systemiky a NLP, Mezinárodně certifikovanou trenérkou NLP a New Code NLP, mentorkou, NLP koučkou Jitkou Ďuricovou, která vám zodpoví všechny vaše otázky.

 


Powered by Froala Editor

Zápis v obch. rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 183381 | IČ: 24151424 | DIČ: CZ24151424 | Ochrana osobních údajů | Všeobecné obchodní podmínky